Дочернее Предприятие "Боманс-КУ"
+380 (44) 284-74-92
+380 (50) 331-43-62
+380 (50) 477-51-15

Деревина для виробництва шпону

Меблі з цінного дерева — неймовірно красива і створює в будь-якому приміщенні особливу теплу атмосферу. Однак натуральна деревина, наприклад падук, палісандр, мербау, сапелі, тік — це елітний, важкодоступний матеріал, тому її вартість дуже висока.
Шпон, зроблений з екзотичного дерева, дозволяє значно заощадити. Його тонкі пластини зберігають натуральний колір і структуру, передаючи всі оригінальні принади цієї деревини. А його перевезення коштує набагато менше.

Натуральна деревина для виробництва шпону

Натуральну деревину для виробництва шпону привозять з Африки — венге, зебрано, махагони, сапелі, Південної Америки — амарант, бокоте, Азії — палісандр, мербау, тик.
Шпон з екзотичних порід має ряд цінних властивостей:

  • Він міцний, за рахунок більш високої щільності, порівняно з традиційними породами. Деякі види містять масла, які є природними антибактеріальними речовинами.
  • Елементи інтер'єру, зроблені з натурального шпону, не гниють і добре переносять різкі перепади температури, високу вологість.
  • Оригінальні та виразні тони такої деревини, як тик, палісандр, мербау, сапелі виглядають дуже респектабельно.
  • Нарешті, такий шпон екологічний і не виділяє шкідливих речовин.

Завдяки всім перерахованим якостям, натуральний шпон з екзотичних порід цінного дерева вважають одним з кращих декоративних матеріалів, відповідним для меблів або інших частин інтер'єру.

Мербау, сапелі, тик, палісандр — вишукана екзотика

Кожен окремий вид матеріалу: тик, палісандр, мербау, сапелі, має свої особливості, як і сама деревина. Деревина венге, наприклад, відома своїм унікальним кольором, шпон з мербау схожа на дубову, однак більш вишуканий, сапелі добре піддається поліровці, а палісандр відомий своєю елітністю.
Люди, які мріють про ексклюзивних і стильних меблів з цінних порід дерева, можуть дозволити собі таку розкіш, як шпон з деревини сапелі або шпон з деревини тика, зупинивши свій вибір на обробці з натурального струганого шпону. У нашому каталозі ви знайдете безліч варіантів шпону з деревини тика, сапелі, палісандра, мербау та іншого екзотичного дерева і зможете вибрати товар за смаком.